במשך כל שנת האחריות מערך השירות הוותיק של חברתנו המורכב ממהנדסים ואנשי מקצוע מנוסים וותיקים הפזורים בארץ לפי מחוזות צפון/מרכז/דרום עומדים הכן לשרת בכל פניה אלינו, אנשי השירות יגיעו אליכם באותו היום או ביום למחרת בהתאם לשעת פנייתכם.

לרוב הפניות הם בנושאים של "תזכיר לי איך עושים….."  או  "תשמע העובד שלי עשה טעותו ו…."  כך או כך אנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע ולהדריך שוב בכל צורך או עניין לו ידרשו שהוא מתחום התמחותם. גם מעבר לכך ישמחו אנשי המקצוע של חברתנו לתרום מניסיונם הרב בהדרכה מקצועית ועיצה טובה גם בכל נושא אחר שהוא בתחום המפעל.

בסיום שנת האחריות ניתן כמו רוב לקוחותינו לתאם עמנו בכדי להאריך את הסכם השירות גם מעבר לשנת האחריות תמורת תשלום שיוסכם בתום מועד האחריות.

לקוחותינו נהנים מהידע הרב של עובדינו ומעצותיהם במגוון נושאים המקנה להם תמיכה רחבה במגוון גדול של נושאים הקשורים לייצור התעשייתי כגון: המשך פיתוח המפעל או קו הייצור, שדרוג קווים ומכונות קיימות ופיתוחם, הגדלת יעילות הייצור, הגדלת ניצולת ויעילות מערכות העזר, תכנון נכון ויעיל של קו הייצור בראיה עכשווית ועתידית, אישורי רשויות וכדומה.

כאשר הנך לקוח שלנו  – מעבר לאיכות הביצוע של חברתנו ואבטחת איכות המכונות והחיסכון המשמעותי במחירים, באפשרותך לקבל תמיכה בכל נושא מפעלי, יצורי, תעשייתי בו יש לנו ידע ואנו נשמח להעמיד ידע זה לרשותך ולתועלתך בשיחת טלפון קצרה.